Czas VALVE
(Różnice między wersjami)
| Linia 24: | Linia 24: | ||
|- | |- | ||
|Właśnie skończyliśmy nad tym pracować | |Właśnie skończyliśmy nad tym pracować | ||
| − | | Właśnie skończyliśmy koncept i zaczyniemy dalszą pracę w | + | | Właśnie skończyliśmy koncept i zaczyniemy dalszą pracę w nadchoodzących tygodniach (Patrz: W najbliższych tygodniach ) |
|} | |} | ||
Wersja z 19:10, 5 lip 2006
Na pewno czytając newsy czy zapowiedzi Valve napotkaliście się na pewne nieprawidłowości związane z czasem wydania poprawek/ulepszeń itd. Poniżej przedstawiam tabelkę z tłumaczeniem określeń jakim się posługuje Valve na tak zwany "Czas Normalny".
| Czas Valve | Prawdziwy Czas |
|---|---|
| W przyszłym tygodniu | Za 3 miesiące |
| W najbliższych tygodniach | Całkowicie nie wiadomo kiedy |
| 2003 | 2004 |
| Jutro | O 10:00 czasu PST |
| Kiedy zostanie skończone | Miesiąc lub dwa od daty kiedy powinno być skończone |
| W najbliższych miesiącach | Nigdy |
| Właśnie skończyliśmy nad tym pracować | Właśnie skończyliśmy koncept i zaczyniemy dalszą pracę w nadchoodzących tygodniach (Patrz: W najbliższych tygodniach ) |