Spam spots

Od HLDS.pl
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Spam Spots to takie miejsca na mapie gdzie wali się masę kul aby zranić przeciwnika, bo może się pojawić na drodze kul. W zależności od gry i broni mogą być to miejsca gdzie często pojawiają się gracze, np przesmyki, albo ściany.

  • Quake i Unreale nie posiadają przemijalnych ścian, dlatego w dane punkty, skąd najczęściej wychylają się wrogowie wali się masę rakiet, granatów, w nadziei, że jakiś nieogarnięty gracz wdepnie na niespodziankę.
  • W Counter-Strike są mapy, gdzie są bardzo wąskie ścianki, dlatego można przebijać je kulami. Dlatego w takich miejscach wali się seriami aby uszkodzić nie doświadczonych graczy. Jednakże należy wiedzieć, ze da się takie miejsce przebić z drugiej strony i ktoś może odwzajemnić ostrzał i to my możemy dostać kulę. Oczywiście kule przechodzące przez ściankę zadają słabsze obrażenia, dlatego wysyła się całe serie aby zwiększyć uszkodzenia.

Często stosowane aby zabić, uszkodzić albo spowolnić czy przestraszyć przeciwnika i zyskac tym na czasie.

Linki

  • spam-spots.zip - zip zawiera mapy z przezroczystymi mapami do nauki walenia prze ściany, wymaga rejestracji. Tutaj dla tych co nie chcą się rejestrować :)
  • Spam Spots - artykuł na GotFrag.
Osobiste
Przestrzenie nazw
Warianty
Działania
HLDS.pl - Menu:
Inne
IRC
Inne sekcje:
Znajomi:
Narzędzia