Left 4 Dead

Od HLDS.pl
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Opis Gry

L4d logo.jpg

Gracz wciela się w jednego z czterech ocalałych, których zadaniem jest przeciwstawić się hordom zombie i przerażających mutantów.

Akcja gry L4D, w której gracze muszą współpracować, aby przeżyć, rozpoczyna się tuż po długo wyczekiwanej apokalipsie zombie. Rozgrywka podzielona została na cztery „kampanie filmowe”, umiejscowione w różnych miejskich i podmiejskich obszarach. W każdej kampanii drużyna otrzymuje ogólny cel. Gra toczy się na terenie pięciu dużych map i może zostać rozegrana przez maksymalnie 4 graczy.

Menedżer sztucznej inteligencji – system „AI Director” – odpowiedzialny jest za tworzenie niepowtarzalnej rozgrywki w każdej nowej grze. Menedżer ten, przywołując klimat filmów hollywoodzkich, zarządza przeciwnikami, odtwarza dźwięki i prowadzi akcję tak, aby dopasować rozgrywkę do postępów drużyny.

Opis skopiowany ze strony http://store.steampowered.com/app/500/

Uruchomienie wielu serwerów na jednej instalacji

W poniższym przypadku zostanie uruchomionych 16 serwerów Left4Dead na jednej instalacji. Znaki "##" nakazują SRCDS dodawać kolejne cyfry do wartości parametrów startowych.

-netconport 90## -netconpassword haslo +hostport 27015+## -steamport 27960+## +clientport 25030+## +exec server##.cfg -nohltv -fork 16
Osobiste
Przestrzenie nazw
Warianty
Działania
HLDS.pl - Menu:
Inne
IRC
Inne sekcje:
Znajomi:
Narzędzia