Maj 2011

Od HLDS.pl
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Spis treści

2011.05.29

Duke Nukem - darmową aplikacją na iPhona
duke-nukem-forever-logo-black-banner1.jpg

Miła niespodzianka dla wszystkich fanów Dukena. Specjalnie dla was drodzy sympatycy studio - Gearbox Interactive, we współpracy z Apple przygotowało darmową aplikację w klimacie - Księcia.

Liczba sympatyków Duke Nukem diametralnie wzrasta, studio Gearbox Interactive z całych sił stara się umilić Wam oczekiwania na premierę gry, która będzie miała miejsce już 14 czerwca.

Co Ciekawe 3 czerwca zostanie udostępniona graczom wersja demo Duke Nukem Forever. Jednakże dostęp do niej uzyskają tylko członkowie klubu First Access.


2011.05.26

Modern Warfare 3 - Pierwsze screeny
asdflt.png

Activision zaprezentowało demo Modern Warfare 3 w Londynie. Na pokazie nie mogło zabraknąć brytyjskiego serwisu VG247, który przygotował małą relację z tego wydarzenia. Wszystko zostało okraszone trzema screenami z dzieła duetu developerskiego Infinity Ward - Sledgehammer Games

mw33.jpg mw32.jpg mw31.jpg

2011.05.24

Modern Warfare 3 - Premierowy Trailer
asdflt.png

Dzisiejszej nocy, producenci Gry Call of Duty: Modern Warfare 3 opublikowali już wcześniej zapowiadany Trailer. W tym krótkim materiale zaprezentowane zostały trzy lokacje, w których rozgrywać się będzie akcja gry. Nie zabrakło tam strzelanin we Francji, Wielkiej Brytanii czy Niemczech. Trailer potwierdził też krążące od dawna przypuszczenia, że grafika Modern Warfare 3 niewiele różni się od wcześniejszych tytułów ze stajni Infinity Ward. Filmik, jak to przystało na serie jest bardzo efektowny, które zostały już wcześniej ukazane w teaser’ach. Potwierdziły się tym samym plotki odnośnie fabuły – wybuchu III wojny światowej


Oficjalna premiera Call of Duty Modern Warfare 3 planowana jest na 8 listopada 2011. Zachęcisz się do zakupu ?? Zapraszam do obejrzenia poniższego zwiastunu.


2011.05.22

Gry PSP przejdą na PS3?
banner-ps3.jpg

Poprawiona grafika i dostosowane do dwóch analogów sterowanie - reszta bez zmian. Tak w uproszczeniu wyglądać ma seria gier PlayStation Portable Remaster Series, czyli tytuły znane z PSP w wydaniu na PS3


Posiadacze peestrójek już nie muszą zazdrościć tym, którzy bawią się jej mniejszą siostrzyczką - teraz sami będą mogli spróbować wielu tytułów, w które nie mieli okazji zagrać.


To jednak nie jedyna możliwość nowego rozwiązania - system ma połączyć obie konsole w znacznie dalej idący sposób. Dostępne mają się stać wieloosobowe rozgrywki między konsolami a zapisy gry na jednej z platform będą czytane także przez tę drugą. Jednym słowem, gdy zaczniemy grać na PS3 i będziemy musieli udać się na uczelnie... wystarczy, że przerzucimy save'y na kieszonsolkę, by kontynuować rozgrywkę.


Pierwsze gry z serii PlayStation Portable Remaster Series trafią do Japonii. Zapowiedziano już, że na PS3 trafi Monster Hunter Portable 3rd, która w Kraju Kwitnącej Wiśni ukaże się już latem.

Arma III - wymagania zbyt wysokie ?
Arma3Banner-620x232.jpg

Kilka dni temu Bohemia Interactive, dla zielonych (jest to jeden z największych producentów gier w Czechach, Firma znana jest głównie z gry Operation Flashpoint), zapowiedziała kolejną odłosnę Army III, czy wymagania które napiszę na pewno są odpowiednie? nie każdy posiada tak poteżny sprzęt aby utrzymać tą Gre. Nie wiadomo jednak, czy opublikowane przez Bohemię Interactive wymagania sprzętowe Army III są minimalnymi, czy też rekomendowanymi - okaże się to dopiero za jakiś okres czasu.

Wymagania sprzętowe Arma III:

 • System operacyjny: Windows Vista lub 7
 • Procesor: Intel Core i5 lub AMD Phenom X4
 • Karta graficzna: GeForce GTX 260 lub Radeon HD 5770 z 896 MB pamięci RAM
 • RAM: 2 GB
 • HDD: 15 GB

2011.05.21

Aktualizacja Team Fortress 2
Tf2 logo.png

Aktualizacje dotyczące TF2 chyba nigdy się nie skończą. Prawie codziennie możemy przeczytać na stronach poświęconych Grze Team Fortress 2 (i nie tylko), że Valve cały czas dostarcza nam nowe załatane łatki. Obecna aktualizacja dotyczy dnia 19 i 20 maja a o to one:

 • Dodanie przycisku "Zaawansowane opcje" - dotyczy to zmiany wielu opcji rozgrywki
 • Naprawa crashe - dotyczące nowych przedmiotów, i powtórek na serwerze
 • Dodanie sekcje:
  • per_class_loadout_slots
  • attribute_controlled_attached_particles

sekcje dotyczą odwołania GetSchema w WebAPI

 • Przedłużono termin konkursu Saxxy do soboty, 21 maja, do godziny 01:59:59
 • Naprawa kamery osoby trzeciej odpowiadająca wyświetlaniu się w edytorze powtórek
 • Zaktualizowano Trójruniczne Ostrze, Ogon Bohatera i Symbol Szkoły Wilka tak, by były wytwarzalne i można było nimi handlować
Osobiste
Przestrzenie nazw
Warianty
Działania
HLDS.pl - Menu:
Inne
IRC
Inne sekcje:
Znajomi:
Narzędzia