Styczeń 2011

Od HLDS.pl
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

2011.01.28

LAN PRZEMYŚL - Zakończenie
61818641236335732687.jpg

Jak mogliście jakiś czas temu przeczytać na serwisach e-sportowych o "podwórkowym" lanie, który miał odbyć się w miniony weekend (22-23) na podkarpaciu, a dokładniej w Przemyślu. Niestety los chciał, że na ten sam weekend zaplanowane było EGP, przez co na turnieju nie zobaczyliśmy bardziej znanych ekip z polskiego podwórka. Nie zawsze jednak liczy się wysoki poziom.

Na turnieju w Przemyślu zawitali gracze nie tylko z okolic samego miasta, czy województwa ale także z "Wrocławia, Warszawy, Gdańska, Łodzi, Białegostoku". Zagrało 16 drużyn w rozgrywkach 5on5 i ponad 40 graczy, którzy walczyli na miejscu w miniturnieju 1on1 o nagrody rzeczowe. W turnieju głównym, bez konkurencyjna okazał się drużyna Happy Five Friends, która pewnie wyszła z grupy i przeszła przez drabinkę jak burza, żeby w finale zaznaczyć Swoją dominacje na turnieju.

Na czerwiec - lipiec, tego roku zapowiadana jest II odsłona imprezy, która finalnie zebrała pochlebne opinie na temat m.in. organizacji, a jeżeli chcesz chodź trochę liznąć atmosfery z tamtego wydarzenia - zapraszam na stronę turnieju po relację zdjęciową, filmiki prezentujące teamy, czy krótki montaż prezentujący LAN .


Lista zwycięzców 5on5:

  • 1st. HAPPY FIVE FRENDS - 1000zł, nagrody od sponsorów, puchar, medale
  • 2nd. LOW SKIL KLAN - 500zł, nagrody od sponsorów, puchar, medale
  • 3rd. TEAM WARIAT - 250zł, nagrody od sponsorów, puchar, medale

Lista zwycięzców 1on1:

  • 1st. Xynit - Klawiatura RAZER ARCTOSA
  • 2nd. JD - Myszka RAZER ABYSSUS
  • 3rd. freequ - Podkładka RAZER FRAGED SPEED EDITION


Komentarze Organizatorów:

Główny organizator siara: Jak na razie staram się odpocząc bo śpiąc niecałe 2 godziny w trakcie 3dniowego przygotowania czas na mały relaks, ale przejdźmy do rzeczy. Osobiście jestem bardzo zadowolony ze wszystkich uczestników owego turnieju każdy team zaprezentował się bardzo z dobrej strony. Team "low skill klan" nie pokazywał się z bardzo zaskakującej strony, lecz przeszedł aż do Finału co osobiście mnie zaskoczyło raz przechodząc obok nich powiedziałem "no jednak nie jesteście low", w rywalizacji przeciwko H5F na pierwszej mapie jaką było de_train nie pokazali sie z dobrej strony wynik tuż po pierwszej połowie był 13:2 dla Happy Czytaj dalej...

Główny organizator yami: Z wielkim trudem i z dużymi problemami udało się nam zorganizować 1 imprezę takiego typu. Mieliśmy kłótnie, sprzeczki i wszystko, ale takie coś nam pomogło jednak. Dziękuję wszystkim organizatorom, a szczególnie moim rodzicom, bez nich ta impreza nie wyszłaby. Dziękuję również Prezydentowi Miasta Przemyśla, za wszystkie przekazane nam materiały na lana, za halę POSiR oraz za czas poświęcony dla nas.Czytaj dalej...

2011.01.22

Filmik Beyond Black Mesa


2011.01.16

Porównanie Mumble z VT & TS
Osobiste
Przestrzenie nazw
Warianty
Działania
HLDS.pl - Menu:
Inne
IRC
Inne sekcje:
Znajomi:
Narzędzia