Counter Hack Clan Directory

Od HLDS.pl
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Spis treści

Opis

Chcd.gif
  • Counter Hack Clan Directory to nowa strona stworzona przy współpracy SteamBans, SharedBans, ooorgle.com, Cheat-Scanner i CSNation lista klanów, których członkowie pomyślnie przeszli skan anyticziterski swoich komputerów. Aktualnie do detekcji używa się programu z http://www.cheat-scanner.co.uk, który jest na chwilę obecną najlepszym programem do wykrywania cheatów na komputerach - a w szczególności ich pozostałości. Co więcej specjalny dodatek do serwerów będzie wykopywał każdego, który gra na serwerze i nie jest w bazie czystych graczy, którzy przeszli testy CHCD.

Zobacz także inne Anticheaty.

Jaki jest cel CHCD

Aby ustrzec klany przed cziterami w rozgrywkach na kanałach gatherowych szczególnie na CAL. Będziesz miał pewnośc że grasz z czystymi ludźmi. dodatkowo mozesz sprawdzic swoich nowych klanowiczów czy przypadkiem czegoś nie ukrywają.

Ile to kosztuje

NIC NIE KOSZTUJE - skaner komputera jest za darmo dla każdego - trzeba tylko wypełnić wniosek zgłoszeniowy - czytaj niżej.

Jak to działa

Aktualnie działa to tak:

  • Zainteresowani wypełniają formularz zgłoszeniowy (po angielsku) i wypełniaja instrukcje w nim zawarte. Trzeba skan wykonać w ciągu 72 godzin od zgłoszenia.
  • Po otrzymaniu wyników skanu lider klanu jest także informowany o wynikach skanu. Jeśli lider klanu nie jest czysty to on oraz jego klan (jako nazwa a nie członkowie) zostają NATYCHMIAST dodani do czarnej listy cziterów o nazwie Master Ban List. Lista ta jest lista globalną, a nie listą pod CHCD. Jesli ponad 50% klanowaiczów posiada czity to również oni zostają dodani do czarnej listy, a wszelkie pozostałe zgłoszenia od klanu zostają automatycznie odrzucane. Czarna lista jest następnie rozprowadzana po sieciach takich jak SteamBans, SharedBans i jescze paru innych - np CAL i CPL.
  • Jesli członek klanu przejdzie pomyślnie skany, dodawany jest do białej listy - może grać na serwerach. Co więcej jest on zobowiązany do przeprowadzania skanu raz w miesiącu w celu weyfikacji statusu gracza.

Linki

Osobiste
Przestrzenie nazw
Warianty
Działania
HLDS.pl - Menu:
Inne
IRC
Inne sekcje:
Znajomi:
Narzędzia