Grudzień 2006

Od HLDS.pl
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Spis treści

2006.12.31

 • Nowy layout Counter-Strike.PL zbliża się wielkimi krokami - jedyne co mogę powiedzieć, to to że będzie jasny :)
 • AMX Mod oficjalnie został już zawieszony - nie będzie już żadnych nowych wersji itd. Jak sami deweloperzy w tym poście piszą, czas na przesiadkę na AMX Mod X.


Happy new year 2007.gif2006.12.28

Lanparty-pl.jpg
 • Gdyby ktoś nie zauważył ogłoszono informacje o Lan4Fun 8.
3 - 4 luty 2007 Warszawa
75zł ale może z czasem spadnie2006.12.27

 • Trochę spóźniony news o nowej wersji HLSW oraz nowym projekcie pod nazwą Sentinel.
  • HLSW w wersji 1.1.5 naprawia problem z nowa wersją rcon'a jaka zapodał Steam na serwery - uniemozliwiało to pobranie logów z serwerów.
  • Sentinel to nowy projekt bazujący na serii LogMod, którego celem jest stworzenie bazy danych zawierającej prosty system rankingowy serwerów Half-Life 1. Aktualnie w wersji beta nie jest dostepny publicznie, jednakże jeśli ktoś napisze wiele na temat LogModa albo systemu Sentinel może liczyć na przyczynenie się w rozwoju projektu. Aby wasz serwer był w statystykach Sentinel musicie posiadac serwer z działającym LogMod w wersji 0.8.2006.12.24


Santa-zyczenia.jpg • Wyszedł Nowy AMX Mod X 1.76c
  • Naprawia wcześniejsze zgłoszone błędy na forum amxmodx.

2006.12.19

Antirusher-coords.gif
 • Przerzucam resztki ze starego serwisu na wiki, bo okazuje się, że trawiator zablokował serwis chcąc cos zmienić i nie był w stanie się zalogować :)
Tymczasem dodałem artykuł o AntiRusherze oraz o Reklamach na serwerze ( jednakże ten ostatni wymaga uzupełnienia- brakuje paru plików , uzupełnie potem. --_KaszpiR_ 00:31, 20 gru 2006 (CET) )

2006.12.15

 • Jak donoszą nasi super-extra-turbo-ściśle tajni współpracownicy terroryści nasłali wielką burzę na wspaniałe USA. Prędkość wiatru dochodzi do 100mph. Burza spowodowała wielkie awarie energetyczne wskutek czego serwery sterujące Zaworami (Valve) od Pary (Steam) zostały wyłączone. Czas przywrócenia zasilania nie jest niestety znany, trzeba śledzić stronę http://www.steampowered.com lub forum Steama: http://forums.steampowered.com/forums/
ci glupi amerykance mogi by sobie ustawic cl_weather 0 ... (napisał Trawiator)
Na forum pojawiła się informacja, że dopiero jutro ma być steam on-line -- PawelS D 22:30, 15 gru 2006 (CET)
Hmm, słyszałem, że juz działa :D --_KaszpiR_ 23:08, 15 gru 2006 (CET)
Dużej ilości osób, może do tej pory nie działać, z powodu długo odświerzających się DNS'ów, może to potrwać nawet do 72h -- PawelS D 20:38, 16 gru 2006 (CET)

2006.12.14

Mani-admin-plugin.jpg

2006.12.13

 • Taka ciekawostka

Familytree11.png

2006.12.12

 • Ciekawostka Steam - jak można wyczytać z tego newsa, pod koniec tego tygodnia nastąpi aktualizacja platformy Steam i przyniesie ona ze sobą pojawienie się nowej pozycji w menu! Związane jest to z przygotowaniem się do otwarcia nowej usługi o nazwie Guest Passess. System Guest Pass będzie polegać na tym, że właściciel gier aktywnych w Steam będzie mógł wysyłać zaproszenia do znajomych aby ci mogli korzystać z czasowo ograniczonej wersji trial aktywnych gier. Aktualnie, w czasie fazy beta nowego systemu, menu pojawi sie u wszystkich graczy ale będzie nieaktywne - dostępne będzie tylko dla wybranych beta testerów. Po zakończeniu fazy testów Valve uaktywni system dla właścicieli Day of Defeat: Source, a następnie na inne gry. Podobnie jak wydarzenia pt Free Weekend, Guest pass jest kolejnym przykładem na promowanie gier. Myślę, że Steam specjalnie przygotował to z 2 powodów - nie każdy ma czas podczas Free Weekend, poza tym, wiadomo, że reklama produktu drogą nieoficjalną przez kampanie reklamowe (czyli kumpel mi polecił tą gierkę) sprawdza się najlepiej. Podejrzewam, że Steam przed i podczas Free Weekend przeżywa duże obciążenie serwerów - zarówno ściągnięcie danych jak i obsługa tylu kont stanowi problem - lepiej więc rozłożyć obciążenie w czasie. A dla graczy oznacza to to, że łatwiej będzie można się przekonać o grze zanim się ją kupi - jeden albo dwóch kumpli da ci pozwolenie na korzystanie z wersji trial gry i albo się w tym czasie przekonasz albo kompletnie zrezygnujesz. Myślę, że jest to jeden z lepszych pomysłów Steam (w porównaniu z ostatnimi chorymi pomysłami w Source).

2006.12.06

Logo steam header.jpg
 • Mały update silnika Source. Lista zmian dostępna na stronie Steam.
 • Nowa wersja BAT (1.4.0 B2) oraz ForgiveTK (1.1.7).2006.12.04

Mani-admin-plugin.jpg

2006.12.02

ROpl-promo.gif
 • Na Steam znów organizowany jest FreeWeekend, tym razem grą w jaką będzie można pograć całkowicie za darmo ma być RedOrchestra: OstFront 41-45. FreeWeekend będzie trwał od godziny 22:00 w czwartek 7 grudnia do godziny 22:00 w niedzielę 10 grudnia. Grę można już teraz pobrać na dysk twardy, wystarczy kliknąć tutaj.
Thezproject.jpg
 • Na stronach The Z Project pojawił się news z prośbą o wzięcie udziału w ankiecie na temat dalszej przyszłości HLGuarda. Zagłosować można tutaj.
Osobiste
Przestrzenie nazw
Warianty
Działania
HLDS.pl - Menu:
Inne
IRC
Inne sekcje:
Znajomi:
Narzędzia