Sierpień 2007

Od HLDS.pl
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Spis treści

2007.08.21

trawiator wyczaił newsa na SteamFriends na temat ukrytego w Steam kliente Peer2Peer (p2p), bazującego na Torrencie. Aktualnie jest wykorzystywany do komunikacji głosowej ale widać na obrazku, że będzie on wykorzystywany także do przesyłania plików - prawdopodobniea by odciążyć serwery z rusu sieciowego pdoczas aktualizacji gier. Z jednej strony plus, bo szybciej będą się nam dane ściągać, z drugiej źle, bo osoby za firewallami będą miały żeby ściągnąć cokolwiek - pewnie i tak będzie przełączenie na ściąganie danych metodą tradycyjną, Miejmy nadzieję, że będzie można to kontrolować tak, aby nie lagowało w grze... Innym problemem jest fakt, że dwie osoby za firewalem nie będą zes oba w stanie rozmawiać, chyba, że jedna z nich przekeiruje porty, a czasme to nie jest możliwe.

Jak dobrze sobie przypominam Valve nie wspomniało słowem o tym, że torrent będzie wykorzystywany w Steam. Aktualnie metodę udostępniania plikó torrentem można było spotkac przy filmach promujących StarCraft 2.

Więcej info na SteamReview Plik:Przyklad.jpg

2007.08.20

Znudzeni realistycznym wyglądem gier na Source, to może TeamFortress 2 w komiksowej kresce?

http://www.youtube.com/watch?v=FvC5aWrrSx8

2007.08.15

  • Wczoraj za namową kilku osób ruszyły http://blogi.hlds.pl gdzie ekipa związana z serwisem (nie tylko tym) będzie umieszczać swoje mysli których nie chce im się powtarzać na ircu. Dostęp będzie ograniczony, seris cenzurowany itd. Natarczywi będą eksterminowani.

2007.08.12

Ot taki mod Zuko znalazł, poprawia w Half-Life 2 tesktury oraz modele postaci. Wyciska kupe ramu i obliczeń z grafiki.

69829_14t.jpg

You are a tight pussy :)

No, ale są i takie koszmarki - ta pani na prawo z szerokimi ustami :D

2007.08.11

Taka ciekawostkę wyłapałem podczas zajmowania się sprawami Insurgency.

http://www.youtube.com/watch?v=_AO0F5sLdVM

Filmik przedststawia technologię TrackIR - kamera analizuje specjalne nakładane zanczniki na czapkę/słuchawki, i przekazuje odpowiednie ruchy do kamery w grach. Oczywiście gra musi mieć możliwość obsługi tego rodzaju bajerów. Na filmie widać symulator lotu, symulator samochodu oraz grę FPP Operation Flashpoint. Wygląda ciekawie.

http://www.youtube.com/watch?v=oNPiByHTUp8&mode=related&search=

2007.08.04

  • Whoa, prawie miesiąc bez newsa!
  • Dzisiaj trawiator wyłapał na Steam newsa ;D

http://www.steamgames.com/v/index.php?publisher=id

header.jpg
Osobiste
Przestrzenie nazw
Warianty
Działania
HLDS.pl - Menu:
Inne
IRC
Inne sekcje:
Znajomi:
Narzędzia